Job Full Stack Developer

Suntem bucuroși să anunțăm că ne mărim echipa și avem disponibilă o poziție pentru Full Stack Developer.

Candidatul ideal:

  • Peste 4 ani experiență în dezvoltare software.
  • Cunoștințe avansate în Laravel.
  • Experiență cu un framework JavaScript, preferabil VueJS.

Descrierea jobului:

În calitate de Full Stack Developer vei dezvolta aplicații și website-uri împreună cu colegii din departamentul din care faci parte, Graphic Designeri, Content Writeri, IT. Vei avea mereu un Project Manager dedicat.

Ce oferim:

  • Salariu motivant și bonusuri în funcție de rezultate.
  • Posibilitatea de a lucra de acasă pentru proiectele care nu necesită implicarea celorlalți colegi.
  • Un mediu de lucru antrenant, prietenos și axat pe dezvoltare.
  • Evenimente sociale (team-building-uri, ieșiri în oraș și timp de calitate petrecut la birou).

Trimite-ne CV-ul tău

Alege job:

JOB ACCOUNT MANAGERJOB SUPORT ITJOB PROGRAMATORJOB GRAPHIC DESIGNJOB SOCIAL MEDIA MARKETERJOB COPYWRITER

Încarcă CV (10 Mb max.)